Oferty na okna i drzwi

Przygotowanie oferty na okna i drzwi

Przygotowanie oferty na okna i drzwi dla klienta jest podstawową funkcjonalnością programu. W tym celu należy zaprojektować i wycenić konstrukcje okien i drzwi.

Służy do tego specjalny panel do projektowania konstrukcji. W projekcie można zastosować wybrany kształt, wymiar, kolor oraz szereg innych wybranych parametrów technologicznych.

 

Projektowanie konstrukcji jest przyjazne i intuicyjne dla użytkownika.

Więcej o projektowaniu konstrukcji okien i drzwi można przeczytać w odrębnym wpisie.

Na postawie zaprojektowanych konstrukcji wykonywana jest wycena. Cena okien i drzwi jest ustalana na podstawie wyliczenia kosztów produkcji obejmujących koszt materiałów i robocizny produkcyjnej.

Wyliczony koszt produkcji jest powiększany o narzuty producenta, który jest definiowany w ustawieniach systemu.

Program posiada rozbudowany i elastyczny zestaw ustawień narzutów producenta. Dzięki temu można zrealizować bardzo zróżnicowaną politykę narzutów i cen swoich wyrobów.

 

Oferta może być przygotowana w dowolnej walucie obcej.

Program posiada możliwość swobodnego definiowania walut obcych. Kursy wymiany poszczególnych walut mogą być aktualizowane codziennie (kursy dzienne) lub stałe w wybranych okresach czasu (obowiązują aż do kolejnej zmiany w dowolnym momencie).

W przypadku przygotowywania oferty dla kontrahenta zagranicznego można stworzyć ofertę w języku obcym.

Oferta może obejmować zaprojektowane konstrukcje okien i drzwi, usługi montażu, transportu, rolety, parapety, moskitiery. Do oferty można swobodnie dodać dowolne towary handlowe wprowadzone do kartoteki towarowej.

Każda oferta posiada możliwość przypisania klienta, daty sporządzanie, przewidywanej daty wykonania, waluty, języka, formy i terminu płatności. Program jest dobrze przygotowany do obsługi klientów jednorazowych i stałych partnerów handlowych.

 

Ofertowanie - projekt drzwi balkonowych

Ofertowanie – projekt drzwi balkonowych z wypełnieniem.